V pátek18.10.2024 se ve Velešíně uskutečnil fotbalový turnaj pořádaný FAČR, kterého se zúčastnili žáci 6. až 9. ročníku základních škol. Mezi soutěžícími týmy nechyběla ani Základní škola Horní Planá, která se s odhodláním a nadšením pustila do bojů o medaile.

Žáci z Horní Plané předvedli skvělou hru když se utkali s domácím týmem Velešína. Po napínavém zápase, ve kterém se obě družstva snažila o každý gól, se podařilo týmu Horní Plané zvítězit v poměru 4:2. Tato výhra je posunula do dalších bojů o medaile a přinesla jim zasloužené třetí místo v turnaji.

Bohužel, v následném utkání se Hornoplánští žáci postavili proti silnému týmu Základní školy T.G.M. z Krumlova. I přes veškerou snahu a nasazení se jim nepodařilo zvítězit, a tak si odnesli cenné zkušenosti a třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

Tým ZŠ Horní Planá se může pyšnit nejen bronzovými medailemi, ale také skvělým výkonem a týmovým duchem, který v průběhu turnaje prokázali.

Gratulujeme žákům ZŠ Horní Planá k dosaženému úspěchu a přejeme mnoho dalších vítězství v budoucnu!