Ve čtvrtek 15. června se žáci 3. třídy vypravili v rámci projektu Waldjugendspiele do Pasova, kde na ně čekali kamarádi z partnerské školy v Tiefenbachu. Žáci si spolu dopisují a konečně se mohli poznat naživo. Pro žáky byla v lese připravena různá stanoviště, kde poznávali stromy, jejich plody, zvířata a rostliny. Společně si také  zasoutěžili v přenášení dřevěných polínek a věšení dřevěných listů na stromy. Také jsme se naučili některá německá slovíčka a užili si spoustu legrace. Před odjezdem jsme společně poobědvali v Tiefenbachu a pohráli si na školním dvoře. Den se vydařil a všichni si odnesli spoustu hezkých zážitků. Domů jsme si přivezli jako dárek ořešák, který jsme v pátek zasadili na školní zahradě.

Petra Vrbová, Karolína Balková, Markéta Šeligová a žáci 3. třídy